|
|
|
Voorkom stroomverbruik wanneer uw lader nog in het stopcontact zit, maar niet meer laadt! De Chargestop helpt u daarbij. Hij schakelt na een druk op de knop de stroom in en na 8 uur automatisch weer uit.
Stand-by verbruik van opladers en adapters is daardoor verleden tijd, net als de risico's van hittevorming en brand door het overladen van batterijen. Bovendien wordt de levensduur van batterijen verlengd doordat de laadduur automatisch beperkt wordt.
Gebruik de Chargestop voor o.a. opladers van: mobiele telefoon, digitale camera, DECT telefoon, batterijlader, accu boormachine, scheerapparaat, discman, elektrische tandenborstel, spelcomputer of kruimeldief.
|
|
Beoordeling schrijven
Geef nu je mening over dit product, klik hier! Je moet ingelogd zijn om een review te kunnen schrijven. |
Klant: vanDaelen |
Geplaatst op: maandag, 05 december 2011 |
Waardering:
 |
|
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: Werkt prima! Al is 8 uur voor veel apparaten wat aan de lange kant. |
|
    |
Klant: Ronald van Duin |
Geplaatst op: dinsdag, 02 augustus 2011 |
Waardering:
 |
|
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: Werkt goed, maar het is jammer dat er geen bredere stekkers inkunnen, zoals die van de laptop. |
|
    |
Klant: Jeroen Siffels |
Geplaatst op: zaterdag, 16 juli 2011 |
Waardering:
 |
|
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: Eenvoudiger kan niet, en slaat netjes af na 8 uur. |
|
    |
Klant: haye bij de Weg |
Geplaatst op: zaterdag, 19 februari 2011 |
Waardering:
 |
|
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: de chargestop werkt prima bij opladen van een telefoon al geeft mijn telefoon aan al ruim voor de 8 uur opgeladen te zijn, maar goed.
Opladen Macbook lukt niet. er is geen spanning terwijl stekkers goed passen. Dit geldt ook voor batterijoplader. m.i. zijn de gebruiksmogelijkheden dus beperkt en dan is 12 euro net wat te veel geld voor zo'n zgn besparing, die krijg ik er nooit uit.
Haye |
|
    |
Klant: Stef Bots |
Geplaatst op: woensdag, 09 februari 2011 |
Waardering:
 |
|
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: Toevoeging aan eerdere beoordeling: de meeste laptops kennen opladers met randaarde, die stekkers passen niet in de Charge Stop, jammer want een laptop oplader trekt heel wat meer stroom dan bijv. een mobieltje en je laadt hem dagelijks op. |
|
    |
Klant: art barentse |
Geplaatst op: dinsdag, 16 november 2010 |
Waardering:
 |
|
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: Ruimte voor verbetering op het gebied van betrouwbaarheid.. Heb er drie besteld. Eén ging niet uit, één ging vanzelf weer aan en één ging nooit meer aan. Teruggestuurd en drie nieuwe gekregen. Eén goed, één gaat aan en uit wanneer hij wil en de derde heb ik nog niet durven proberen. Het idee is goed. Jammer dat het strandt in matige afwerking. |
|
    |
Klant: M'leen Vermeulen |
Geplaatst op: vrijdag, 16 juli 2010 |
Waardering:
 |
|
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: Goed in zijn eenvoud.
Vooral bij het opladen van video- en fotoapparatuur heel handig. Ik vergat nogal eens dat ik daar aan het opladen was (verstopt achter boeken in een kast).
Verbetering:
- kortere instelling, voor veel apparaten is de oplaadtijd te lang,
- variant voor grotere stekkers (laptop die iets staat de downloaden). |
|
    |
Klant: Stef Bots |
Geplaatst op: vrijdag, 07 mei 2010 |
Waardering:
 |
|
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: Een handzaam dingetje. Werkt prima. Een kleine verbetering zou kunnen zijn indien de inschakeltijd kan worden ingesteld, bijv. met een klein stelknopje o.i.d. De huidige inschakeltijd is voor een aantal toepassingen allicht nog wat lang, je kunt dan zelf aangeven hoe lang de charger stop blijft voeden.
O ja ... bedenk nu een Nederlandse namen voor apparaatjes, al dat obligate Engels... |
|
    |
Klant: H. van den Oever |
Geplaatst op: donderdag, 08 april 2010 |
Waardering:
 |
|
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: Helaas, valt tegen.
Ik gebruik de charge stop voor mijn batterijlader.
De batterijen blijken echter na plaatsing niet te zijn geladen. Voorts blijken nog gedeeltelijk geladen batterijen na plaatsing in de batterijlader met charge stop gewoon helemaal leeg te zijn. Andere apparatuur heb ik nog niet geprobeerd. |
|
    |
Klant: Stephanie Hogenhuis |
Geplaatst op: woensdag, 07 april 2010 |
Waardering:
 |
|
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: Ik had er meteen méér besteld, handige dingetjes! (Wij hebben tegenwoordig zo veel laders in huis, en het adapterblok voelt dan vaak helemaal warm...) Nu heb ik aan diverse laders een charge stop: voor de telefoonladers, de lader van de video camera, en de batterijlader van mijn digitale fototoestel. Alle beetjes helpen en ik heb er een goed gevoel bij. Ik hoop dat er ook nog eens een variant komt voor grotere stekkers... Groetjes Stephanie |
|
    |
Klant: P. van Dijk |
Geplaatst op: zaterdag, 02 januari 2010 |
Waardering:
 |
|
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: Sinds een paar dagen in huis, werkt prima. Handig voor bijvoorbeeld de lader van de electrische tandenborstel.
Alleen geschikt voor goed bereikbare stopcontacten, want om hem aan te zetten moet je op een knopje op de stekker drukken.
Nadeel: relatief duur voor de besparing die je ermee bereikt. Bij electrische tandenborstel is de besparing €2,20 per jaar (volgens gebruiksaanwijzing), dus dan is de terugverdientijd bijna 5 jaar. |
|
    |
|
|
In dezelfde categorie hebben we de volgende vergelijkbare producten voor u:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neem gerust contact op!
Ma t/m vrij.
09:00 tot 17:00
|
|
|
|
|
|