Samenvatting zonnepanelen pakket SUNKIT 3 PLATINUM De Sunkit PLATINUM wordt geleverd met 205 Wp MONO- kristallijn zonnepanelen. De Mastervolt Soladin 600 omvormer kunt u met een stekker in het stopcontact steken. Een eenvoudig te plaatsen doe het zelf systeem.
Rendement Vermogen: 615 Wp Gemiddelde opbrengst per jaar: 522 kWh Besparing per jaar: € 120,- Terugverdientijd: vanaf 8 jaar
Inhoud van dit pakket √ JA Solar 205 Wp MONO- kristallijn zonnepanelen √ Mastervolt Soladin 600 omvormer √ Bevestigingsmaterialen op maat gemaakt √ DC bekabeling tot en met de omvormer √ Montagehandleiding √ Inclusief gratis aflevering aan huis.
Zonnepanelen 3 x JA Solar 205 Wo MONO- kristallijn (afmetingen:1580 × 808 × 35mm)
Voordelen JA Solar √ Opgenomen in het KIWA register √ Zekerheid van een van de grootste leveranciers wereldwijd √ 25 jaar lineaire vermogensgarantie en 10 jaar fabrieksgarantie √ Positieve vermogenstolerantie van 0-5 Wp √ Voorzien van o.a. TÜV/ IEC/ CE certificaat √ Uitstekende laag licht prestatie √ Anti spiegel en zelf reinigend glas √ Uitstekende sneeuw en windbelasting √ 3 bypass diodes √ Lees voor meer informatie verder op de pagina onze merken >
Montagemateriaal: Het montagemateriaal speelt een belangrijke rol voor de opbrengst, veiligheid en duurzaamheid van uw pv systeem. U vindt een breed aanbod van verschillende montagesystemen op de markt. Lang niet alle systemen zijn even goed, daarom is het belangrijk dat u het aanbod kritisch vergelijkt.
Compleet pakket op maat gemaakt De Sunkit wordt geleverd inclusief alle bevestigingsmaterialen voor schuin of vlakdak. Op basis van het dakplan worden de materialen op maat aangeleverd. Klein materiaal wordt ruim meegeleverd per volle verpakkingseenheden. Ook de bekabeling wordt op maat aangeleverd.
Belangrijkste voordelen pannendak montagemateriaal √ Montage dakhaken op nieuwe panlatten (inclusief). √ Betrouwbare onderconstructie met nieuw hout. √ Extra versteviging van de dakconstructie. √ Minder druk op onderliggende pan en minder kans op panbreuk, vooral bij vorst. √ Dakhaken zijn over de hele breedte te plaatsen. √ Minder vaak pannen inslijpen om de pan te laten aansluiten. √ Kleine torsiecapaciteit van extra panlat bij inwerkende windkracht, zorgt voor krachtbreking en krachtverdeling over de gehele constructie. √ Eenvoudige uitvlakking van de profielen mogelijk, voor een strak resultaat op een oneffen dak. √ Geen speciaal gereedschap nodig. Lees meer...
Belangrijkste voordelen vlakdak montagemateriaal √ Plaatsing in aluminium Lightboxen. √ Open constructie √ Optimale ventilatie van de panelen voor de maximale opbrengst. √ Bekabeling is eenvoudig aan te sluiten. √ Ballast (stenen of zakken grind) is eenvoudig te plaatsen. √ 25% minder ballast door het koppelen van de panelen. √ Voorzien van rubbergranulaat tegeldragers. √ Geen speciaal gereedschap nodig. Lees meer...
Installatie Of u de montage nu zelf wilt doen, of wilt laten uitvoeren door gespecialiseerde monteurs, u bent in beide gevallen aan het goede adres bij ons.
Laten doen Wij werken sinds 2008 samen met een gespecialiseerd montagebedrijf dat al meer dan 10 jaar praktijkervaring heeft met de montage van zonnepanelen.
Voordelen: - Gespecialiseerde monteurs, kwaliteit gegarandeerd. - Een aanspreekpunt, wij blijven uw aanspreekpunt voor zowel levering als montage. - Scherpe prijs door slimme samenwerking.
Doe-het-zelf montage Als u technisch onderlegd bent kunt u uw zonnepanelen zelf plaatsen. De Sunkit wordt geleverd met een uitgebreide en duidelijke handleiding. Lees de handleiding eerst goed door, om een idee te krijgen van wat erbij komt kijken.
Met vragen kunt u uiteraard altijd terecht bij ons. U heeft geen speciaal gereedschap nodig voor het aansluiten van een Sunkit. De bekabeling met connectoren wordt "plug & play" meegeleverd.
Heeft u interesse in zonnepanelen voor uw woning of bedrijf? Wij voorzien u graag vrijblijvend van een passend advies.
Het Sunkit® zonnepanelen systeem is speciaal ontwikkeld voor particulieren. Voor bijna ieder dakvlak is een geschikt Sunkit® zonnepanelen pakket te verkrijgen. Dit modulair opgebouwde systeem stelt u in staat uw eigen groene energie op te wekken met zonnepanelen. Het Sunkit systeem is zo ontworpen dat het door ons of u zelf gemakkelijk en in korte tijd op uw woning kan worden geplaatst. Hiervoor maken we gebruik van eenvoudig te monteren draagconstructies en elektrische componenten.
Deze webwinkel is een onderdeel van Eco Pro. Eco Pro is officieel dealer van SUNKIT®. SUNKIT® is een concept ontwikkeld door een team van zonnestroomspecialisten binnen Oskomera Solar Power Solutions B.V. (OSPS). OSPS is een van de grootste leveranciers van zonnestroomproducten en grootschalige systemen in de Benelux.
Hoofdkantoor in Deurne.
Onze systeemconfiguraties zijn gebaseerd op jarenlange ervaring met systemen in het veld en voldoen aan de strengste eisen op het gebied van elektrotechniek, bouwkundige randvoorwaarden en gebruiksgemak.
Oriënteert u zich momenteel op het gebied van zonnepanelen? In onze webwinkel kunt u verschillende complete systemen bekijken en een idee krijgen van hoe het werkt en wat het kost. Wij geven u graag advies over welk systeem u het best toe kunt passen.
Beoordeling schrijven
Geef nu je mening over dit product, klik hier! Je moet ingelogd zijn om een review te kunnen schrijven.
Klant: Tonny Thiecke
Geplaatst op: woensdag, 24 april 2013
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: Ik ben zeer tevreden over deze set.
Klant: H. Maessen
Geplaatst op: vrijdag, 28 december 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Om iets te doen voor de kinderen en het milieu.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja.
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Drie stuks.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) Omdat ik via mijn werk daar positieve reacties van had gehoord.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Perfekt.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Zelf gedaan.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja, bevalt goed.
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Zeker weten.
v) Heeft u nog aanvullingen, tips of opmerkingen? a) Leveren jullie ook zonne-boilers , dan had ik graag wat informatie.
- Reactie Eco Pro - Nog niet, maar wellicht dat we hier in de toekomst wel iets mee gaan doen.
Klant: B. van Beusichem
Geplaatst op: vrijdag, 28 december 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Meerdere redenen: Milieu, besparing op de energienota, subsidieregeling en investeren in zonnepanelen levert op dit moment meer op dan geld op een spaarrekening plaatsen.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja, aanvraag eind augustus gedaan met behulp van de offerte van Eco Pro en binnen 2 weken was de 15% subsidie al uitbetaald.
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Meerdere leveranciers op het internet met elkaar vergeleken. O.a. Met de Zon, Zonnemarkt enz. De leveranciers die met terugverdientijden of kWh opbrengsten adverteren die niet reëel zijn vielen hierbij voor mij eigenlijk ook al af.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) Enkele leveranciers reageerde niet op een offerte verzoek. Deze vielen vanzelf af. Bij Eco Pro werd er altijd vlot gereageerd op vragen. (In ieder geval altijd binnen enkele dagen). Verder levert Eco Pro het Lightbox console systeem welke ik beter vind dan de meeste systemen die andere leveren. Het Lightbox systeem is met een hellingshoek van 10 graden te leveren waardoor er meer panelen op de beperkte ruimte te plaatsen zijn die wij op ons dak hebben.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Het bestellen en leveren ging met wat hobbels en bobbels. Maar alle problemen zijn door Eco Pro opgelost.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) De panelen zijn op een plat dak van +/- 9 meter hoogte geplaatst. Er waren al diverse voorbereidingen aan voorafgegaan zoals een dakdoorvoer maken, groep verleggen, stoeptegels geregeld en naar zolder gebracht, etc. Het uiteindelijk plaatsen op het platte dak en montage was een kwestie van naar boven sjouwen en op het dak in elkaar schroeven. Dit was in een 3 uurtjes uitgevoerd. Na het aansluiten op de omvormer werkte alles in 1 keer en zelfs de meter in de meterkast liep (langzaam terug).
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja, alles werkte gelijk zonder problemen. Ondanks een groot aantal sombere dagen in Oktober en November valt de opbrengst binnen hetgeen we kunnen verwachten.
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Jawel.
v) Heeft u nog aanvullingen, tips of opmerkingen? a) Er zijn tijdens het bestellen en afleveren zeker een aantal zaken misgegaan, maar Eco Pro heeft op alles altijd eerlijk en open gereageerd, de problemen opgelost en beloofd de interne processen te verbeteren zodat e.e.a. in de toekomst niet meer voor zouden komen. Als het budget het toelaat komt er volgend jaar een 2e set bij en deze zal als het aan mij lig ook bij Eco Pro besteld gaan worden.
Klant: M. van Hunsel
Geplaatst op: vrijdag, 28 december 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Om de kosten van de energierekening te verlagen. Gestart met een kleine set met de bedoeling om later meerdere kleine sets te plaatsen, als het me bevalt.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja, ik heb gebruik gemaakt van de landelijke subsidieregeling dwz een korting van 15%.
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Met de zon.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) Kwam het voordeligste uit en ze boden een sunkit 3 van 690wp aan met een soladin 600, deze set kon ik nergens anders kopen.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Levering duurde op dat moment wat langer (3 weken) vanwege de grote vraag, maar ondertussen heb ik mijn stalen dakconstructie kunnen aanpassen. De levering was compleet en werd in goede staat door een vriendelijke chauffeur afgeleverd.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Ik heb de set zelf geinstalleerd op een plaatstalendak van 15graden. Omdat ik de panelen onder een iets grotere hoek wilde leggen heb ik in plaats van de meegeleverde schroefbouten langere RVS draadeinden gebruikt. Voor de rest ging het installeren van de montage set vrij eenvoudig.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ik ben heel tevreden met de sunkit 3. Ik heb deze speciaal gekozen omdat deze rechtstreeks op een bestaande groep geplugd kan worden.
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Ja, prijs/kwaliteit verhouding is heel goed.
v) Heeft u nog aanvullingen, tips of opmerkingen? a) Geen.
Klant: F. Joosstens
Geplaatst op: maandag, 10 december 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) de behoefte aan duurzame energie en de subsidiemogelijkheid van 15% als trigger voor dit moment
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) via internet een aantal die je al snel via google vinden.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) prijs/kwaliteit verhouding, leveringsvoorwaarden en prima site
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) uitstekend
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) zelf gedaan: eitje (ik had wel beugels met een knikje moeten hebben maar dit ging ook)
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Prima
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Jazeker
v) Heeft u nog aanvullingen, tips of opmerkingen? a) Ik zou de volgende keer een foto van de situatie opsturen dan is nog beter te bepalen welke montage materialen nodig zijn.
Klant: N. Jonk
Geplaatst op: donderdag, 06 december 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Ik wil graag energie CO2 neutraal en daarmee in mijn behoefte van electra voorzien.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja.
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Met de zon, nuon, en nog een aantal.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) Prijs en vriendelijkheid van de site.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Ik kwam 1 collie te kort. De transporteur zou hier nog naar kijken. Ik heb verder geen reactie meer gehoord. Ik heb mijn panelen geinstalleerd en kwam wel balken te kort, die heb ik bijgekocht. Ik mocht wel contact opnemen met jullie, maar dat heb ik maar laten zitten.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Goed.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja.
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Ja, ik had ze ook voor mijn moeder besteld.
v) Heeft u nog aanvullingen, tips of opmerkingen? a) Ik heb jullie bedrijf als klantvriendelijk ervaren.
Klant: M. Beurskens
Geplaatst op: zondag, 28 oktober 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Voor het milieu en voor het eigen gebruik
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Ik heb een aantal leveranciers bekeken, nl. Met de zon en CMS en Eco Pro.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) Bij met de zon heb ik de vorige keer niet zo\'n goede ervaring en CMS reageerd niet op mijn offerteverzoek.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Dit was makkelijk.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Dit was makkelijk.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Ja
v) Heeft u nog aanvullingen, tips of opmerkingen? a) Nee, het gaat al goed.
Klant: T.A. Kooloos
Geplaatst op: zondag, 28 oktober 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Leuk om zelf een deel van je eigen stroomverbruik op te brengen via zonnestroom.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Diverse internet zonnestroompakketleveranciers zoals metdezon.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) Snel een offerte. Mailwisseling ging erg goed, kwam betrouwbaar over.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Volgens afspraak compleet en onbeschadigd geleverd.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Goed. Beugels en rails alleen gemonteerd, panelen met hulp van tweede persoon.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Jazeker.
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Ja. Mogelijk elders nog iets goedkoper, maar vertrouwen en afspraken nakomen is voor mij erg belangrijk.
v) Heeft u nog aanvullingen, tips of opmerkingen? a) nee
Klant: Paul Vergossen
Geplaatst op: zondag, 28 oktober 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) duurzaam stroom produceren
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja, de Limburgse Energie Subsidie
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) bespaarbazaar, metdezon,eon
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) goede service
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) zeer goed, er werd bij mij navraag gedaan over diverse dingen
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) zeer eenvoudig
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Prima
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Jazeker
v) Heeft u nog aanvullingen, tips of opmerkingen? a) Geen
Klant: G. Amiabel
Geplaatst op: zondag, 28 oktober 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Kosten besparing
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) ja
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Heb ze op het internet allemaal bekeken
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) Beste prijs voor zonnepanelen
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Bestellen ging goed alleen het leveren was er geen goed communicatie In verband de lever datum
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Handleiding was duidelijk en montage was simpel
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) zonnepanelen goed aleen de solardin 600 is wat minder (tikt en bromt)
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Zeker heb ik al gedaan
v) Heeft u nog aanvullingen, tips of opmerkingen? a) Montage onderdelen zijn wat duur dan bij andere Voorbeeld stekkers kosten bij u 2,95 bij een ander 1,95 En als je ze besteld per vier tegelijk geen verzend kosten. En de communicatie mag iets beter.
Klant: E. Poortvliet
Geplaatst op: zondag, 28 oktober 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) steeds verder oplopende elektrisch verbruik
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) ja
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) diverse op internet
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) had een meest \'passende\' set voor ons, en al mijn vragen werden keurig beantwoord
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) levering is niet goed verlopen, er werd te veel en verkeerde onderdelen geleverd . na telefonisch contact werd zeer snel de goede onderdelen geleverd
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) montage handleiding heeft weinig tot geen toegevoegde waarde, wat er is staat is niet van toepassing of erg onduidelijk, het enige nuttige wat ik er uit kon halen was wat de balast moest zijn op bepaalde hoogte (platdak)
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Kan op deze vraag nog geen passend antwoord geven, dit hangt af of de jaaropbrengst daadwerkelijk in de buurt komt van de opgegeven jaarlijkse opbrengst.
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Ja, ik denk dat Eco pro prijstechnisch erg scherp is, en de service erg goed, je krijg echt alle informatie die je wilt hebben.
v) Heeft u nog aanvullingen, tips of opmerkingen? a) Hopelijk komen jullie weer met een 690Wp pakket (dit ivm mogelijke uitbreiding volgend jaar wanneer huidige 690Wp aan de verwachtingen voldoet.
Klant: Dik Boogerd
Geplaatst op: zondag, 28 oktober 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Voor de lol en om het gevoel te hebben om zelf energie op te wekken. Dat de prijs van de panelen nu beter is dan ooit speelde uiteraard een grote rol. Ik heb al groene stroom, dus energiebewustzijn is belangrijk, maar speelde minder een rol hierdoor.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) ja, de landelijke regeling.
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Een lokaal bedrijf, metdezon en nog een internetbedrijf
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) Duidelijkheid en meest passende aanbieding zonder \'addertjes onder het gras\'. De prijs was uitermate scherp.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Bestelling helder, toen panelen niet binnen een week geleverd konden worden, heb ik direct een andere datum afgesproken, die precies is nagekomen.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Boven verwachting soepel. Het moeilijkste was de panelen op het dak te krijgen. Van het sjouwen van de balast heb ik bijna spierballen gekregen. Bij aanvullingen en tips een paar opmerkingen.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja, werkt goed.
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Ja.
v) Heeft u nog aanvullingen, tips of opmerkingen? a) 1 gebruiksaanwijzing voor aansluiten kabels van zonnepanelen mag duidelijker, het spreekt voor zich, bleek achteraf, maar ik moest internet raadplegen om dit zeker te weten.
2 in gebruiksaanwijzing stond niet de afstand vermeld die je tot een schoorsteen moet aanhouden. Met de nu laagstaande zon, valt er schaduw op mijn panelen. Dat wordt dus verplaatsen van de panelen, wel balen. Ik zag dat jullie dit nu al wel vermeld hebben op de site.
3 de panelen bleken groter dan oorspronkelijk was aangegeven, was schrikken bij het meten, maar gelukkig paste het allemaal prima.
4 ik had van een stuk karton ter grootte van de zonnepanelen een mal gemaakt met de schroefgaten, zodat ik heel makkelijk en snel de bakken op het platte dak kon stellen. Daarom kon ik ook alleen alles in een keer installeren.
- Reactie Eco Pro - Inmiddels is een een aanvullende instructie gemaakt voor het aansluiten van de bekabeling.
Deze klant maakte een kort filmpje :)
Klant: Leon Driessen
Geplaatst op: zondag, 26 augustus 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Zelf duurzame energie opwekken. Onafhankelijkheid. Milieu.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Bespaarbazaar Metdezon Zonnepanelen gigant
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) Goede prijs/kwaliteit verhouding. Vragen worden snel beantwoord.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Bestellen ging eenvoudig. Door de drukte duurde de levering echter langer dan normaal.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Met behulp van de montagehandleiding is de montage soepel verlopen.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Zeer tevreden. Op zonnige dagen levert het systeem 3,4 KWh per dag
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Ja
Klant: Herman Bremer
Geplaatst op: zondag, 26 augustus 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Gezien de jaarlijks oplopende kosten van energie, de dalende prijzen van de panelen en de subsidie bleek het na het maken van een rekensommetje wel een heel goede investering.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? Antwoord: Ja de limburgse provinciale subsidieregeling.
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Diverse leveranciers op het internet.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) De goedkoopste en de prima recensies.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Goede communicatie en uitleg van Hans, Op mails wordt altijd gereageerd, Panelen zelf opgehaald in Deurne. Stond klaar netjes op afspraak.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Heb zelf een elektrotechnische achtergrond. Installatie is geïnstalleerd op een plat dak. Erg makkelijk dus. Aansluiten was simpel alhoewel de connectoren niet juist waren gemonteerd. (plus en min verwisseld) Meeste tijd besteed aan het netjes wegwerken van de kabels. Aangezien ik slechts 3 panelen heb en de soladin 600 geen inzicht geeft in de opgeleverde energie heb ik er een oude kwh draaischijfmeter op aangesloten. Geeft exact aan wat het aan kwh oplevert.
v) Hoe lang heeft u de installatie nu in gebruik? a) sinds 19-6-2012. Tot heden 22-8-2012 156 Kwh opgewekt. Voor ons als 2 persoons huishouden zullen we ongeveer een kwart van ons verbruik zelf gaan opwekken.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Prima geen omkijken meer naar. Enige minpuntje is dat de ventilator van de Soladin 600 bij vol vermogen we heel hard loeit. Hier moet toch iets anders op verzonnen kunnen worden.
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Absoluut! Inmiddels hebben 2 collega’s op mijn werk panelen aangeschaft respectievelijk 6 en 8 stuks na advies en uitleg van mij. Tevens zijn in mijn straat wederom na advies, uitleg en demo 4 families overgegaan tot aanschaf van een installatie van 6 stuks ieder. Heb ze allen verwezen naar Hans. Ook zij geven aan dat de communicatie het advies en de levering via Eco pro prima is geregeld.
v) Heeft u nog aanvullingen/ opmerkingen? a) Prima ga zo door en hou je goede communicatie en prima service in stand!
Klant: Hans Zweedijk
Geplaatst op: zondag, 26 augustus 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Milieu Interesse in de techniek De besparing die je ermee bereikt
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) C.M.S. Energysystems ECO-Pro Natuur&Milieu zonnepanelen-actie
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) Goed bereikbaar per telefoon en E-mail en snel antwoord op vragen. Beantwoording ook naar tevredenheid
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Dat ging in goed overleg. Helaas zijn eerst verkeerde dakhaken geleverd en zat een connector niet goed vast aan de lange draad die de panelen met de omvormer verbindt. Oorzaak verkeerd strippen van de draad. In goed overleg zijn de problemen opgelost. Echter: bij bestellen moet gevraagd worden welk type dakpannen je hebt zodat de goede dakhaken worden gestuurd.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) goed. Handleiding is prima
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja. Ik vind de constructie degelijk. Ik heb ook 3 panelen met het click-fit systeem gemonteerd. Die is minder degelijk
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Ja.
v) Heeft u nog aanvullingen, tips of opmerkingen? a) Probeer foute levering dakhaken te voorkomen door bij bestellen te vragen naar welk type dakpannen men heeft.
- Reactie Eco Pro - Inmiddels wordt het type dakpan voor levering standaard gecontroleerd.
Klant: Sander Hamaker
Geplaatst op: dinsdag, 21 augustus 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) 1. Een bijdrage leveren aan een beter milieu. 2. Er uiteindelijk wat aan over te houden.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) De tijdelijk verlaagde BTW vergoeding is wel aangevraagd, maar nog niet ontvangen.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) 1. Set die paste bij mijn wensen. 2. Goede prijs / kwaliteit verhouding.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) De bestelling goed, wat ik als zeer positief heb ervaren is het altijd antwoord krijgen op m\'n vragen. De levering ook goed, nadat de verwarring over de levering van het geschenk pakket en de levering van de bestelling was opgelost. Ik vond het ook erg positief dat er snel nadat ik het ontbreken van wat bevestigingsmiddelen had gemeld, deze werden nagestuurd zonder er moeilijk over te doen en dat de extra kabelset voor het opstellen in twee rijen gratis werd meegeleverd.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Mijn vrouw en ik samen hebben de panelen (driestuks, platdak) in één dag geplaatst en aangesloten.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja, zeer!
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Ja zeker. Waarschijnlijk gaat een vriend ook een set kopen en help ik bij het plaatsen.
v) Heeft u nog aanvullingen/ opmerkingen? a) Nee.
Klant: Frans Vergossen
Geplaatst op: vrijdag, 17 augustus 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: panelen 2 weken geleden besteld, vandaag 17 aug geleverd, eenvoudig aan te sluiten en de meter loopt meteen met dit weer terug. Prima
Klant: Wilfred van Bergen
Geplaatst op: donderdag, 16 augustus 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
- Opmerking Eco Pro - Deze beoordeling gaat over 3 x de Sunkit 3.
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Lang naar goede prijs/prestatie verhouding gezocht en bij Eco Pro klopte het gewoon. Kombinatie met subsidieregeling liet alles op z\'n plaats vallen.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja, gemeente Nijmegen, 20% subsidie bij investering vanaf 2500 euro.
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Weet ik niet meer. Rest is in ieder geval afgevallen.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) Prijs, simpliciteit, goede info op de site. Hoog DIY gehalte, kompleet pakket, precies wat we zochten.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Goed. Klein probleem om de juiste light-boxen te krijgen maar is keurig opgelost door Eco Pro. Hans reageert snel op e-mails.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Probleemloos. Alles zelf gemonteerd en aangesloten. Vergelijkbaar met Lego.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? Jazeker. Met de pc-link kunnen we de 3 Soladins uitlezen en houden nu een lijstje bij om de opbrengsten in kaart te brengen. Die PC-link zou eigenlijk standaard gratis bij iedere Soladin 600 meegeleverd moeten worden. Heb er nu zelf een gemaakt en dat werkt ook prima. Alles werkt prima wat ook bijna niet anders kan.
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? Absoluut. Om die stroommeter achteruit te zien draaien en die centen uit de klauwen van Nuon / Essent / GEB te houden voelt zoooo goed!!! We hebben met de energiemeter uit de bespaarbox inmiddels ook een paar energieslurpers gevonden en geëlimineerd.
v) Heeft u nog aanvullingen, tips of opmerkingen? a) In de Soladin 600 zit een blower die bij volle zon de unit koelt. Hiermee zou ik rekening houden want \'s zomers komt de zon al vroeg op en beginnen ze te draaien. Het geluid is niet echt storend maar wel goed hoorbaar. De LED aanduiding op de Soladin 600 knippert om de zonnekracht aan te geven. Ik zou hier veel liever de VU meter functie uit de PC toepassing willen zien omdat die zonder extra middelen meteen af te lezen is. Het knipperen zegt weinig over het opgeleverde vermogen / rendement. De Soladins zijn \'s nachts niet uitleesbaar via de PC-link. Dit is onhandig en onnodig als de spanning van de seriele poort gebruikt zou worden.
Klant: Michel Struik
Geplaatst op: donderdag, 16 augustus 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) we zijn al een paar jaar aan het kijken en hadden er nu een budget voor
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) ja
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) snelle afhandeling van vragen en offert
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) goed ook van de gemaakte afspraken
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) zeer goed
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Antwoord: zeer tevreden
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) ja
v) Heeft u nog aanvullingen/ opmerkingen? a) ga zo door
Klant: Herman van Drie
Geplaatst op: donderdag, 16 augustus 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen:
v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Ik ben IT’er en heb computers 24x7 per dag draaien. Met deze investering kan ik niet alleen mijn kosten terugbrengen in het energieverbruik, maar ook nog eens Green IT stimuleren.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja, ik heb gebruik gemaakt van de overheid subsidieregeling welke per 1 juli j.l. van kracht is.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) Leverde dezelfde type panelen tegen een goede prijs, de prijs was nog zelfs onder de prijs voor eenzelfde collectieve aanbieding via mijn werkgever. Het grappige in deze is wel dat de leverancier Oskomera waarvan jullie van afnemen dus ook bij mijn werkgever een collectieve aanbieding deed, maar wel tegen een hogere prijs (+/- 100 – 200 EUR meer)!
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Zeer goede ervaring. Ik werd adequaat en goed geholpen door de medewerkers van Eco Pro! Ze hebben zich heel flexibel opgesteld en mij super geholpen!
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) De montage heb ik zelf uitgevoerd. De handleiding mag wel duidelijker aangaande het bevestigen van de panelen op de lightboxen voor op het platte dak. Met name bij het bevestigen van de tussen boxen was het even kijken hoe de panelen hierop nu kwamen te zitten. Dit zal fijn als dit in de handleiding middels een bouwtekening beter werd aangegeven. Verder is het raadzaam om te panelen enkel bij goed weer te plaatsen zonder wind daar de ballast / formaat best aardig is wanneer dit via de ladder omhoog moet. Misschien een tip wat in de handleiding vermeldt kan worden hoe men misschien de panelen zonder te veel moeite het dak op krijgt. Ik vond de handleiding in sommige gevallen onduidelijk of kort af.
- Reactie Eco Pro - We werken momenteel aan een eigen Eco Pro handleiding, die we gaan leveren in plaats van de standaard Sunkit handleiding. Alle feedback wordt hierin verwerkt.
v) Hoe lang heeft u de installatie nu in gebruik? a) De installatie is nu reeds 3½ week in gebruik.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? Antwoord: Ik ben op zich tevreden, maar heb wel enkele punten waar ik opmerkingen over heb:
1. De Soladin 600 omvormer maakt verschrikkelijk veel herrie wanneer deze in bedrijf is met een goed zonnetje op het dak! Wanneer de actieve ventilator aanspringt bij hoge stroom opwekking, dan is deze zeer irritant luidt te noemen!! En dit hoor je over de gehele bovenverdieping van mijn woning!
- Reactie Eco Pro - De ventilator gaat inderdaad harder draaien, naarmate hij meer warmte kwijt moet.
2. Met mijn eigen kWh meter heb ik tot nu toe maximaal op een gegeven moment 510-520W opgewekt met de zon pal op het dak en geen wolkje aan de lucht. De panelen liggen pal op het zuiden op het platte dak en hebben geen schaduwval of last van hogere gebouwen in de omgeving. Het platte dak is zo ‘vrij’ als het maar kan. Dus, ik had verwacht dat ik tenminste zeker wel 600Wp zou moeten kunnen opwekken wanneer de zon pal op het dak zou staan zo rond 14.00 – 15.00 uur op de dag. Ik weet nog niet waar dit precies aan ligt, en ik zal nog via de PC-link eea uitlezen om te zien of de Soladin zelf andere getallen toont.
- Reactie Eco Pro - Dit kan aan de temperatuur van de panelen liggen. Als ze hel warm worden verliezen ze iets aan rendement. Dit geldt overigens voor alle zonnepanelen. Onze Suntech panelen scoren op dit punt bovengemiddeld. Als de zon er pal op staat in combinatie met een fris windje is de opbrengst optimaal.
3. De PC-Link welke de gegevens uit de Soladin 600 moet lezen is: a. Veels te duur, de elektronica welke in de stekker zit is max 5 EUR waard. Mi is de 29,95 EUR een wat hoge prijs voor zo iets simpels. Op internet heb ik inmiddels ook hogere prijzen voorbij zien komen, iets wat ik gewoonweg oplichting vind. Een prijs van 10 – 15 EUR is mi genoeg om als bedrijf er ook nog een nette winst aan over te houden voor zoiets simpels en gedateerd. b. De PC-Link technologie is inmiddels aardig gedateerd en niet meer van deze tijd. Je zou verwachten dat dit of tenminste via een interne webserver in de Soladin via het interne computer netwerk (dmv netwerkkaart in de Soladin) uit te lezen zou zijn, of via usb aan te sluiten zou zijn op de computer en op zowel 32 als 64 bits besturingssystemen uit te lezen is. Op dit moment is het niet mogelijk om de Soladin met de huidige software op een 64 bits besturingssysteem uit te lezen, hetgeen steeds meer de standaard begint te worden omdat computer meer en meer RAM geheugen gaan benutten voor zwaardere programma’s. 32 bits systemen hebben mogelijkheid om max 3,5-4GB te adresseren, waarbij 64 bits tot 192 GB kan.
- Reactie Eco Pro - Wij verkopen de PC link bijna tegen kostprijs, als serviceproduct. Wij begrijpen zelf ook niet goed waarom Mastervolt deze relatief duur maakt met verouderde technologie. Binnenkort zullen we wel een verloop naar USB op de site plaatsen.
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Jazeker, qua dienstverlening en logistiek alles tot in de puntjes verzorgt. De transporteur was zelfs zo aardig om eea aan verpakkingsmateriaal, zoals de pallet, mee te nemen zodat ik mij daar niet over hoefde te bekommeren.
v) Heeft u nog aanvullingen/ opmerkingen? a) Zie tevredenheid vraag
Klant: Maurice Smeets
Geplaatst op: donderdag, 12 juli 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Energie besparing in combinatie met subsidie regeling Provincie Limburg.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja, van de Provincie Limburg
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro gekozen? a) Goedkoopste leverancier, betrouwbaar pakket en ligt in de buurt.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Perfect, goede service.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Goed, helemaal alleen geplaatst.
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) 1 jaar
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja, ga vandaag een meter kopen om te kijken wat de opbrengst is geweest in 1 jaar.
v) Heeft u nog opmerkingen? a) Ik ga zeker nog meer panelen aanschaffen.
Klant: M. Caris
Geplaatst op: maandag, 02 juli 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Kostenbesparing
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Nee, het aankoopbedrag was helaas te laag om er voor in aanmerking te komen.
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Ik ben direct naar Bespaarbazaar.nl gegaan, om dat ik met hun goede ervaringen heb. Ik heb alleen bij de leveranciers in Weert geraadpleegt, echter gaven zij mij verkeerde adviesen.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) De eerlijkheid op mijn vragen en niet alleen om voor verkopen te gaan.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Prima, we zijn ze in Deurne gaan ophalen en dat ging uitstekend.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Vrij gemakkelijk ik heb hier totaal geen moeite mee gehad.
v) Hoe lang heeft u de installatie nu in gebruik? a) Ongeveer 4 maanden.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja, 100%. Vindt het alleen jammer dat ik er niet eerder aan heb gedacht. Anders had ik mijn stroom netwerk aan laten passen, zodat ik er meer had kunnen plaatsen. Dat kost mij nu veel te veel geld om dat nog te verwezelijken.
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Ja, zonder aarzeling.
v) Heeft u nog aanvullingen/ opmerkingen? a) Nee
Klant: Roland van Beek
Geplaatst op: maandag, 14 mei 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Dat is een lang verhaal maar kort komt het op deze zaken neer: We gaan allemaal elektrisch rijden en verbruiken steeds meer elektra. Het rijk weet dit ook en zoekt steeds weer een nieuwe melkkoe, het zal dan ook niet lang meer duren tot een kw stroom 50 eurocent gaat kosten door allerlei toeslagen. Mijn doelstelling is om mijn eigen verbruik op te gaan wekken en al helemaal als er nog subsidie op te krijgen is. Gezien de hoge kosten en ontwikkeling van de panelen ben ik van plan de aanschaf hiervan in een aantal fases te doen.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Jazeker heb ongeveer 25% retour ontvangen van gemeente.
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Heb zeker 5 offertes opgevraagd. Maar BespaarBazaar.nl heeft de juiste panelen en delen voor een zeer scherpe prijs.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro (bespaarbazaar.nl) gekozen? a) Goede recensies en de prijs kwaliteit wat ze aanbieden.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Exact volgens afspraak. Mooi op een pallet waterdicht geseald.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Dat was echt heel erg simpel. Laat je alleen niet verwarren door de tekening dat je ze niet serie mag schakelen want dat moet dus wel. Heb ze nog verzocht dit in de tekening te wijzigen voor mensen die echt een Jip en Janneke tekening willen.
v) Hoe lang heeft u de installatie nu in gebruik? a) Bijna 2 maanden.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Jazeker ze werken dus zelfs alleen met daglicht maar zon is helemaal goed.
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Doe niet anders ben bezig met onze straat al de mensen er warm voor te maken maar vaak is het geld nog en drempel in deze dure tijden...
v) Heeft u nog aanvullingen/ opmerkingen? a) Ga zo door en zorg dat de panelen meer op gaan wekken en nog beter betaalbaar worden en het zal alleen maar meer klanten brengen. Want Nederland is klaar voor Solar Energy.
Klant: Erwin
Geplaatst op: maandag, 07 mei 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Elektriciteitsverbruik terugbrengen en daarmee zorgen voor minder CO2 uitstoot en steentje bijdragen aan beter milieu.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja, subsidie van gemeente Den Haag.
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) bespaarbazaar.nl, metdezon, zonne-energiepakketten, solrnrg.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro (bespaarbazaar.nl) gekozen? a) De juiste antwoorden op mijn vragen over het monteren van de stekkers aan de kabels.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Bestellen ging op zich goed, leveren was minder, de chauffeur durfde de straat niet in te rijden omdat die te klein zou zijn (wat grote onzin is er zijn grotere vrachtwagens door de straat gereden).
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Zelf gedaan, beetje veel sjouwen, maar leuk om te doen.
v) Hoe lang heeft u de installatie nu in gebruik? a) vanaf 29 februari live.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Jammer van de overcapaciteit van de panelen t.o.v. de inverter. 690 Wp voor een Soladin600, die begrenst wordt op 498W, terwijl mijn andere systeem met 540 Wp ook op een Soladin600 vrijwel dezelfde opbrengst heeft).
- Reactie Bespaarbazaar - De omvormer zal alleen op zonnige dagen de opbrengst iets begrenzen. Bij minder zonnig weer heeft u wel profijt van het extra vermogen.
v) Zou u Eco Pro aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Alleen als men zelf aangeeft dat mijn echt zonnepanelen wil dan zal Eco Pro op het lijstje staan.
v) Heeft u nog aanvullingen/ opmerkingen? a) zoals ik eerder aangaf, de 690Wp is veel te ruim voor de Soladin600. Er wordt m.i. niet optimaal gebruik gemaakt van de geplaatste capaciteit. Desalniettemin ben ik reuze blij met de mooie panelen, zeker als op een zonnige dag die Ferraris meter als een idioot terugdraait.
- Reactie Bespaarbazaar - De omvormer zal alleen op zonnige dagen de opbrengst iets begrenzen. Bij minder zonnig weer heeft u wel profijt van het extra vermogen.
Klant: Stan Otten
Geplaatst op: vrijdag, 04 mei 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om te investeren in zonnepanelen? a) Vind het leuk om weer wat nieuws te hebben. Was er al langere tijd naar aan het kijken en had nu met subsidie en bij bespaarbazaar een goed pakket gevonden.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja van Den Haag, max 45% van het factuurbedrag. Mocht ook minder zijn, mensen die het meeste kw per euro hadden kregen de subsidie als eerst. Waarschijnlijk omdat Bespaarbazaar de set voor een scherpe prijs aanboden heb ik ook de subsidie gekregen van 45%
v) Welke zonnepanelen leveranciers heeft u vergeleken? a) Heel veel, alle die google op de eerste en 2e pagina aangaven.
v) Waarom heeft u voor Eco Pro gekozen? a) Goede prijs en goede reviews.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Bestellen ging handig en bij vragen werden deze op een correcte wijze in behandeling genomen. De levering ging op afspraak. Deze werden geleverd op een palet voor aan straat... Dat had ik niet verwacht. Ik dacht dat zetten ze even boven neer (1e etage appartement) Gelukkig was mijn vriendin ook thuis zodat we om de buurt wat naar boven konden brengen. Het blijft den haag.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) De montage zelf gedaan met een vriend. Dit ging prima. De kabels vanaf de 2e etage (bovenburen) door de regenpijp naar mijn verdieping laten lopen in een gootje. Dus geen gehannes met gootjes over de gevel. Na de kabels door de muur te hebben getrokken de pluggen erop gezet (helaas kunnen deze er daarna niet meer af, dus terug door die muur gaat niet)
v) Hoe lang heeft u de installatie nu in gebruik? a) vanaf feb 2012
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja ben tevreden, de ventilatie vind ik wel wat luider dan ik had verwacht. Gelukkig hangt hij buiten in de cv kast. Wel las ik dat de set 690 piek en 612 zou opleveren max. Op een forum zag ik het volgende: \'Het maximale vermogen dat uw omvormer af kan geven aan het lichtnet is 2,25A *230VAC = 517,5Watt Als ik een conversierendement aanhoud van 91% (volgens spec) dan kan de omvormer maximaal (517,5 /91)*100= 569Watt absorberen uit de zonnepanelen.\' Dat snap ik dus niet waarom men met 621 adverteert. Als hij max omzet gaat de ventilator nog aan en het rendement omlaag door de hitte. Dus die 569 W zou hij ook nooit halen.
v) Zou u Eco Pro/ Bespaarbazaar aan uw familie of vrienden aanbevelen? a) Ja, het is makkelijk te installeren en ik zie de meter gewoon terug draaien. Dat is wel leuk om te zien. Zelfs bij bewolkt weer en de tv/surround versterker aan. Altijd mooi om te zien.
v) Heeft u nog aanvullingen/ opmerkingen? a) Nette service, nu nog wachten op de rekeningen of deze lager zijn en hoeveel lager natuurlijk.
Klant: Matthias Kruizinga
Geplaatst op: woensdag, 22 februari 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Echte groene energie gebruiken waarvan de oorsprong zonder twijfel te achter halen is en tegelijkertijd besparen op de energierekening.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja, een subsidieregeling van de provincie Limburg
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro gekozen? a) Na rondkijken was Eco Pro de goedkoopste met een nette en vlotte afhandeling van de offerteaanvraag. Bij vragen heb ik altijd een snelle reactie ontvangen.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Netjes en vlot, de bezorgkosten waren alleen aan de hoge kant.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Dit viel reuze mee, de installatie van dit systeem is prima te doen zonder expert. Panelen aansluiten op de omvormer en stekker in het stopcontact.
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) Sinds augustus 2011.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Zeker, tot nu toe 6 maanden zonder enkel probleem.
v) Heeft u nog opmerkingen? a) Met de software van Mastervolt is het niet mogelijk om bij te houden wat de totaalopbrengst van de omvormer is. Hiervoor zijn via internet echter talloze mogelijkheden te vinden.
Klant: Arno van der Valk
Geplaatst op: woensdag, 22 februari 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Vanwege het milieu en het idee een beetje onafhankelijk te zijn van de energieleverancier.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Nee, de gemeente Ede geeft geen subsidie aan huurders, alleen aan woningeigenaren.
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro gekozen? a) Ik bestel wel eens wat bij bespaarbazaar en daar was Sunkit een aantrekkelijke aanbieding.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Prima, afspraak = afspraak.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Fluitje van een cent, plug-and-play. Al was er voor het vastzetten van de panelen een handiger manier dan in de instructie stond.
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) Sinds ruim een jaar.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) We zijn tevreden, maar misschien dat we de panelen nog iets verplaatsen op het dak, omdat de zon in de wintermaanden wel snel wegdraait van de panelen.
v) Heeft u nog opmerkingen? a) Een computermonitoring van de opbrengst is leuk, maar een eenvoudige teruglevermeter zoals Olympia EKM 2100 werkt ook prima.
Klant: Ruud van Velthoven
Geplaatst op: woensdag, 22 februari 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Drie jaar geleden gestart met drie panelen. Wij zijn er erg tevreden over. Vandaar de aanvulling met nog eens drie panelen.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Wij hebben gebruik gemaakt van een subsidie regeling waardoor de afschrijving kort is.
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro gekozen? a) Prijsniveau is goed maar de serviceopstelling was doorslaggevend.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) De bestelling alsmede de levering is perfect gelopen.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) De montage heb ik zelf gedaan en is echt niet moeilijk.
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) De eerste serie nu drie jaar. De aanvulling twee maanden.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Het systeem is Duits en erg goed.
v) Heeft u nog opmerkingen? a) Het plaatsen van zonnepanelen kan ik erg aanbevelen. Hierdoor gaan we ook bewuster om met energie.
Klant: F. Terheijden
Geplaatst op: woensdag, 22 februari 2012
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Technische interesse en kostenbesparing op lange termijn.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Nee.
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro gekozen? a) Lage kosten per Wp en een bekende leverancier (Oskomera).
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Soepel en correct.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Eenvoudig zelf te doen.
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) Enkele maanden.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja. Voldoet prima aan verwachtingen.
v) Heeft u nog opmerkingen? a) De omvormer is eigenlijk iets te licht voor de panelen.
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Voornamelijk milieu aspect.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja. Dat scheelde ons de helft bij de aanschaf.
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro gekozen? a) Meest geschikt voor onze situatie (platdak).
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Prima, zeer correct en behoorlijk snel.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Eenvoudig.
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) 9 maanden.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Zeer tevreden, we zien de terugtelmeter steeds verder oplopen ondanks de geringe zonuren momenteel.
v) Heeft u nog opmerkingen? a) Geen.
Klant: Dhr. Gulikers
Geplaatst op: dinsdag, 05 juli 2011
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Energiekosten drukken op de lange termijn.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja, Subsidiemogelijkheid gemeente Sittard.
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro gekozen? a) Getipt door een buurtbewoner.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Zeer correct.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Als E- Engineer een makkie natuurlijk.
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) 3 maanden.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja.
v)Heeft u nog opmerkingen? a) Had graag 2 sets gekocht, maar door de beperkte subsidiemogelijkheden werd dan de totale kostprijs te hoog. Jammer.
Klant: Dhr. Sinnema
Geplaatst op: dinsdag, 05 juli 2011
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Lager stroom verbruik
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Nee
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro gekozen? a) Snel leverbaar.Redelijke prijs
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Zeer goed. Extra snoer was geen probleem en gewoon service.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Prima. Vanaf levering tot energie opwekken was binnen 4 uur geklaard.
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) Een maand
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja
v) Heeft u nog opmerkingen? a) Het was mij niet bekent dat de omvormer lawaai maakt.
Klant: Dhr. Mientki
Geplaatst op: dinsdag, 05 juli 2011
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) milieu
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja, LES
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro gekozen? a) Grootste opbrengst per m2, leek betrouwbare leverancier en op de hoogte van subsidie
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) uitstekend
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) eenvoudig
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) 3 weken
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) ja
v) Heeft u nog opmerkingen? a) De Soladin 600 is wat aan de kleine kant, hoewel de panelen 615 Wp kunnen leveren, kan de Soladin slechts 550 W aan. Op zonnige dagen clipt de opbrengst dus gedurende een aantal uren.
Klant: Dhr. Sauren
Geplaatst op: dinsdag, 05 juli 2011
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Spaart geld na ± 7 jaar.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) JA.
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro gekozen? a) Deze gaf mijn de aandacht op de LES subsidie.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Laat maar correct.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Eenvoudig.
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) 1 Week.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja zeer.
v) Heeft u nog opmerkingen? a) Helaas niet meer subsidie anders nam ik er nog een set bij.
Klant: Dhr. Helmsing
Geplaatst op: dinsdag, 05 juli 2011
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Bewuster en duurzamer leven, kosten besparing
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja, en is ook toegewezen
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro gekozen? a) Zit in de buurt van mijn woonplaats, competitief geprijsd.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Bestellen was zeer gemakkelijk, levering was problematisch (deel niet aanwezig), is echter prima opgelost waardoor uiteindelijk alles op tijd is geleverd.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Gemakkelijk (hoefde niet op dak). Een avondje werk en de boel stond.
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) Halve maand
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Zeer tevreden, effect is direct merkbaar op stroomverbruik
v) Heeft u nog opmerkingen? a) Prima en snelle service, goed bereikbaar, alles conform afspraak. Denk er nu over na om een tweede set te bestellen.
Klant: Dhr. Mengelder
Geplaatst op: dinsdag, 05 juli 2011
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Het is echt een fijn idee om gedeeltelijk je eigen energie op te wekken en tevens een active bijdrage te kunnen leveren aan een schoon milieu.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) De gemeente Zaanstad had een aktie waarbij je in aanmerking kon komen voor een subsidie van max. 1500 Euro voor een P.V. systeem van 600 Wattpiek. Van deze regeling heb ik ook gebruik kunnen maken.
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro gekozen? a) De sunkit van Eco pro had een zeer goede prijs / kwaliteit verhouding. Een ander groot pluspunt was dat de set verstuurd kon worden en aan huis afgeleverd werd.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Het bestellen en de levering verliep bijzonder goed. Eco PRO communiceerde prima over de voortgang van de bestelling en de afleverings datum. Precies op de afgesproken datum werd het geheel thuis afgeleverd.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Ik heb een platdak waardoor ik ook heb gekozen voor de platdak montage. De zonnepanelen worden op een bijgelverd frame gemonteerd. Dit complete systeem wordt los neergezet, ook de electrische aansluiting is bijzonder eenvoudig. Het meeste werk is het aanbrengen (omhoog sjouwen )van de benodigde ballast.
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) De nieuwe panelen zijn nu alweer enige weken in gebruik. Het is onze tweede zonnecellen systeem dus we waren al wel gewend aan het zien terug draaien van de meterstand.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Hets systeem loopt tot volle tevredenheid.
v) Heeft u nog opmerkingen? a) Het installeren van zonnecellen levert, buiten de opbrengst van de zonnecellen zelf, ook een algemene bewustwording op. Je ziet wat je eigen systeem oplevert , je ziet de stroommeter terugdraaien (op zonnige dagen) en het maakt je meer bewust van je eigen energie verbruik.
Klant: Dhr. Hardeman
Geplaatst op: dinsdag, 05 juli 2011
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Omdat ik denk dat zonnestroom zelfs voor Nederland de toekomst heeft
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Gem. Veenendaal gaf subsidie op 4 m2 (Gek genoeg stelden ze geen eis aan het vermogen)
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro gekozen? a) Ik had al eens iets bij bespaarbazaar besteld en kwam op hun site ook PV tegen tegen een redelijke prijs
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Netjes, jammer genoeg kwam de omvormer niet gelijk mee maar pas een paar weken later. Hans Schoenmakers heeft daar wel steeds contact met ons over gehouden overigens.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Eenvoudig en deugdelijk materiaal werkten mee aan een snelle montage
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) Ca 5 maanden en bij dit mooie weer van deze week doen ze het goed, samen met de palen die ik al had deze week ca. 60 Kwh opbrengst
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Zeker zie hierboven.
v) Heeft u nog opmerkingen? a) Misschien leuk om te vertellen dat wij op ons bedrijf Hardeman bv ook gestart zijn met de verkoop van PV installaties. Wij zijn hallenbouwers en bieden bij nieuwe daken nu ook aan daarop gelijk een PV installatie door ons, te laten aanbrengen. Wij kunnen dit vanaf 15 Kwp voor een dermate scherpe prijs dat het met enkel de EIA regeling al renderend kan wezen.
Klant: Mevr. de Bont
Geplaatst op: dinsdag, 05 juli 2011
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Goed voor het milieu en natuurlijk ook een beetje voor de portemonnee.
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja. Die van de gemeente Heiloo.
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro (bespaarbazaar.nl) gekozen? a) Goede prijs/kwaliteit verhouding.
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Bestellen ging prima. Levering wat minder. De panelen werden met een veel te grote vrachtwagen geleverd, die onze straat niet in kon rijden. Daarom moest er een eind met de panelen gelopen worden.
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Prima. Hebben we zelf gedaan. Het is wel belangrijk dat de boutjes M8 gemonteerd worden in het paneel met moer alvorens ze op het platdak frame gemonteerd worden met nog een moer. Je kan er anders erg slecht bij.
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) 2 maanden.
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Ja. Het is lastig te bepalen wanneer de panelen 5 graden west van zuid gericht zijn.
v) Heeft u nog opmerkingen? a) Als we weer in aanmerking komen voor subsidie zullen we nog een set zonnepanelen bij jullie kopen. Iedereen zou zonnepanelen moeten aanschaffen.
Klant: Dhr. Goeree
Geplaatst op: dinsdag, 05 juli 2011
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: v) Wat was voor u de reden om zonnepanelen aan te schaffen? a) Energiebesparing
v) Heeft u gebruik gemaakt van een subsidie regeling? a) Ja, subsidie gemeente Veenendaal
v) Waarom heeft u voor de Sunkit van Eco Pro (bespaarbazaar.nl) gekozen? a) Een tip van een collega
v) Hoe heeft u het bestellen en de levering van de panelen ervaren? a) Soepel
v) Hoe is de montage voor u verlopen? a) Zelf gedaan zonder problemen
v) Hoe lang heeft u de panelen nu in gebruik? a) 3 maanden
v) Bent u tot nu toe tevreden met uw systeem? a) Absoluut
v) Heeft u nog opmerkingen? a) Ik zag dat de panelen inmiddels veel goedkoper waren geworden, jammer dat dat niet iets eerder was.
Klant: Fam. Schaeks
Geplaatst op: dinsdag, 05 juli 2011
Waardering:
Dit heeft deze klant over dit product te zeggen: De familie Schaeks bestelde een Sunkit 3 voor hun pannendak.
In dezelfde categorie hebben we de volgende vergelijkbare producten voor u: